Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Domki ogrodowe, narzędziowe i drewutnie

Specjalnością naszej firmy w zakresie wyposażenia działek i ogrodów są wysokiej jakości domki narzędziowe drewniane. Stanowią świetny sposób na przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętów, które często wykorzystywane są przy pieleniu roślin czy innych pracach. Proponowane przez nas domki ogrodowe wykonane są z wytrzymałego drewna impregnowanego, w związku z czym wykazują dużą odporność na uszkodzenia, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym nawet upał oraz mróz). Jesteśmy świadomi, że wiele domów jest wyposażonych w kominki. Dlatego też, zapewniając kompleksowość oferty naszej firmy proponujemy wytrzymałe drewutnie, które zagwarantują optymalne warunki przechowywania drewna opałowego. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, proponujemy również domki z dobudowaną drewutnią, dzięki czemu można połączyć obie konstrukcje w jedną. Dzięki naszym produktom możesz w prosty sposób zapewnić sobie porządek na swojej działce i przechowywać wszystkie niezbędne sprzęty w jednym miejscu.

Domki narzędziowe do samodzielnego montażu

Proponowane przez nas domki ogrodowe zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić samodzielny montaż. Czytelna instrukcja obsługi oraz dołączony zestaw montażowy sprawią, że będzie to niebywale proste. Domki narzędziowe Wooder mają budowę modułową. To znaczy, że należy ze sobą połączyć gotowe elementy. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Zalecamy wylewkę betonową lub kostkę brukową.

Domki ogrodowe o zróżnicowanej powierzchni

Nasza firma posiada w ofercie domki narzędziowe w różnych wariantach. Oto przykładowe produkty:

Dostawa domków z drewna

Domki narzędziowe drewniane dostarczane są przez firmę kurierską. Moduły i poszczególne elementy są zapakowane na specjalnej palecie, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniem w trakcie transportu. W zależności od rodzaju domku, paleta może mieć różne wymiary. Należy jednak pamiętać, że Combo i Jumbo, ze względu na swoją wagę, wymagają samodzielnego rozładunku ze strony kupującego.

Drewutnie ogrodowe i ich przeznaczenie

Oprócz domków narzędziowych, znajdziesz w tej podkategorii również drewutnie, które są niezbędnym akcesorium do przechowywania drewna kominkowego lub opałowego. Posiadamy różne rodzaje, różniące się miedzy sobą konstrukcją i ilością miejsca na drewno, np.:

Konstrukcje te dostarczane są w formie modułów do samodzielnego złożenia, wraz z instrukcją i zestawem montażowym. Wszystkie drewutnie ogrodowe są zaimpregnowane ciśnieniowo.

Wooder – najlepszy wybór na polskim rynku

Wooder zapewnia wysoką jakość swoich produktów oraz atrakcyjne ceny. W połączeniu z niezwykle bogatą ofertą, czyni go to jednym z liderów na rynku drewnianej architektury ogrodowej. Kupując nasze produkty, dostajesz gwarancję najwyższych standardów obsługi oraz proklienckiej polityki zwrotów i reklamacji.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu