Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Zabawki Drewniane 10% taniej z kodem ZABAWKI10

Regulamin akcji promocyjnej „Drewniane zabawki 10% taniej”

  1. Organizatorem akcji promocyjnej „Drewniane zabawki 10% taniej” zwanej dalej „Promocją” jest YARDLAND sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rysia 1/1, kapitał zakładowy w wysokości 200.000 zł. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 7831748199, numer statystyczny REGON 365588080, zwana dalej „Organizatorem”.
  2. Promocja skierowana jest do klientów Organizatora, zwanych dalej „Uczestnikami”.
  3. Promocją objęty jest towar zakupiony przez Uczestnika w sklepie internetowym Organizatora w okresie obowiązywania Promocji zawarty na stronie internetowej https://www.wooder.com/dla-dzieci/zabawki-drewniane/.
  4. Aby skorzystać z promocji należy po przejściu do finalizacji transakcji zakupowej na etapie „Dostawa i płatności” wpisać w pomarańczowym polu „Czy posiadasz kod rabatowy?” kod „ZABAWKI10” i kliknąć „Zatwierdź kod”. Rabat zostanie odliczony od należnej kwoty.
  5. Promocja łączy się z promocją „Darmowa Dostawa”.
  6. Promocja dotyczy jedynie towarów z podkategorii „Dla dzieci – Zabawki drewniane”. Inne produkty dostępne w sklepie nie biorą udziału w Promocji.
  7. Promocja obowiązuje na obszarze Polski, w okresie od dnia 11.12.2018r. r. do dnia 14.12.2018 r. lub do wyczerpania zapasów.
  8. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji Uczestnicy mogą składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: shop@wooder.com lub pisemnie na adres siedziby Organizatora. Organizator będzie rozpatrywał reklamacje bez zbędnej zwłoki.
  9. Uczestnik korzystający z promocji akceptuje zapisy tego regulaminu.
  10. W sprawach nie uregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu sklepu internetowego www.wooder.com oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Darmowy TransportZamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu