Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Drewniane deski tarasowe

Wyobrażasz sobie moment, w którym wstajesz w letni, niedzielny poranek, ubierasz szlafrok i wychodzisz przed dom, na nagrzany promieniami słońca taras, gdzie możesz zjeść śniadanie czy spędzić długie godziny na leniuchowaniu? Z pewnością każdy z nas chciałby doświadczyć takich chwil, aby jednak tak się stało, należy najpierw włożyć trochę pracy w stworzenie takiej konstrukcji, która będzie nie tylko estetyczna, ale również wytrzymała. W tym celu oferujemy drewniane deski tarasowe, które idealnie nadają się do stworzenia tego typu konstrukcji. Ich ryflowana powierzchnia pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci, a także zapobiega ślizganiu. Wykonane z najwyższej jakości, impregnowanego drewna sosnowego zapewnia świetne parametry techniczne, obejmujące odporność na uszkodzenia, ścieranie, a także niekorzystne warunki atmosferyczne. W rezultacie możesz stworzyć z naszych desek tarasowych konstrukcję, która będzie Ci służyła przez długie lata, a także nie utraci swojego estetycznego wyglądu.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Zabawki10Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu