Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Płoty szczelne, drewniane

Nasza firma jest producentem wytrzymałych i estetycznych rozwiązań, będących skutecznym zabezpieczeniem domków jednorodzinnych czy działek. Proponujemy między innymi drewniane panele ogrodzeniowe w postaci płotów szczelnych, które z pewnością ochronią przed wizytą zwierząt oraz nieproszonych gości. Wyróżniają się one dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak i czynniki zewnętrzne. Specjalna impregnacja ciśnieniowa lub malowanie natryskowe zapewniają świetny wygląd przez długi czas. Nasze ogrodzenia drewniane panelowe zapewniają także skuteczną ochronę przed wiatrem i spojrzeniami przechodniów. Oznacza to, że będziesz mógł swobodnie wypoczywać w gronie najbliższych. Standardowo każdy z płotów sosnowych posiada niezbędny certyfikat FSC, zapewniający legalne pochodzenie surowców, przeznaczonych do produkcji tego typu konstrukcji.

Panele ogrodowe drewniane – różnorodność kolorów i rozmiarów

W tej kategorii znajdują się płoty, które posiadają optymalne parametry, aby zbudować solidne i trwałe ogrodzenie drewniane. W porównaniu do płotów lamelowych, posiadają grubszą ramę i deseczki wypełniające powierzchnię. Do wyboru są następujące rodzaje przęseł:

  • płoty w kolorze naturalnym: impregnowane ciśnieniowo, dostępne w dwóch rozmiarach (płot 180x180 i 180x90 cm). Są to najbardziej klasyczne, drewniane panele ogrodzeniowe, najchętniej wybierane przez osoby, które cenią naturalność, bądź chcą samodzielnie nadać im kolor.
  • płoty w kolorze grafitowym: zdecydowany, ciemny kolor uzyskany poprzez malowanie zewnętrzne dekoracyjną powłoką. Dla osób lubiących nowoczesność. Dostępne w pełnych rozmiarach (180x180) lub połówki.
  • płoty w kolorze brązowym: te przęsła oferujemy w dwóch rozmiarach wysokości (180 i 90 cm) oraz standardowej szerokości (180 cm). A dla osób, szukających czegoś bardziej ozdobnego, polecamy konstrukcję z ażurowym wykończeniem u góry.
  • płot z wykończeniem w kształcie łuku: jeśli panele ogrodowe drewniane mają służyć również do dekoracji, to będzie to idealny wybór.

Ogrodzenia drewniane panelowe - sposób montażu

Najczęściej płoty tego typu wykorzystuje się do budowy wolnostojących ogrodzeń zewnętrznych, krótszych lub dłuższych. Jest to niezwykle proste i zajmuje niedużo czasu. Oto najpopularniejsze sposoby montażu:

  • montaż w ziemi przy użyciu kotw: oprócz przęseł, potrzebne będą słupki (w tej samej wysokości co przęsło), kotwy wbijane do ziemi (tyle, ile słupków), łączniki i wkręty. Kotwy wbija się w ziemię i stawia na nich słupek. Następnie do słupków z dwóch stron przytwierdza się łącznikami płot. W ten sposób powstaje ogrodzenie drewniane.
  • montaż w ziemi przy użyciu masy chemicznej: w tym przypadku należy zakupić słupki dłuższe o około 50-60 cm. W ziemi należy wywiercić dziurę za pomocą wiertnicy. Następnie umieścić tam słupek i zalać masą do montażu. Poczekać kilka minut, aż stwardnieje i można montować przęsło. Ten sposób stawiania płotów doskonale stabilizuje panele ogrodowe drewniane.
  • montaż do betonu: w tym celu należy użyć kotw przykręcanych do betonu. Najbardziej polecanym przez nas sposobem jest połączenie ich z podłożem za pomocą kotwy chemicznej (masy wypełniającej nawiercone otwory) i tzw, szpilek (wsadzanych do masy, która twardnieje po kilkunastu minutach). Kolejne etapy są identyczne. Do kotwy mocuje się słupek a do słupka drewniane panele ogrodzeniowe.

Zbuduj ogrodzenie drewniane z produktów Wooder

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko płoty, ale także wszystkie niezbędne do ich montażu akcesoria. Aby cieszyć się płotem przez długi czas, pamiętaj o systematycznej konserwacji, bowiem ogrodzenia drewniane panelowe narażone są na wiele czynników mogących wpływać na ich trwałość.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

ZabawkiZabawki
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Zabawki10Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu