Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Legary tarasowe

Nasz asortyment wpisuje się w potrzeby naszych odbiorców, dlatego proponujemy dobre jakościowo legary drewniane tarasowe i podłogowe. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się do przygotowania solidnej podstawy pod przyszłe podłoże. Należy bowiem pamiętać, że belki drewniane służą do przygotowania podkładu pod posadzkę – zarówno na taras, jak i podłogę. Oferowane przez nas belki sprawdzą się także jako drewno budowlane o innych funkcjach.

Proponujemy legary tarasowe i podłogowe z drewna sosnowego o wysokich walorach estetycznych, ale też bardzo dobrych właściwościach praktycznych. Materiał poddany został impregnacji ciśnieniowej, dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczony przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych takich jak np. ulewne deszcze, czy powstawanie pleśni. Proponujemy belki w różnych wariantach wymiarowych.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu