Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Donice drewniane

 

Donice i skrzynie są niezbędne w każdym ogrodzie, w którym jakość ziemi nie pozwala na uprawę kwiatów i krzewów bezpośrednio w gruncie.  Jednak, oprócz roli czysto praktycznej, pojemniki na rośliny odgrywają także istotną rolę estetyczną, stając się nierzadko jednym z ważniejszych punktów aranżacyjnych przy projektowaniu ogrodu, czy tarasu.

Ponadto donice drewniane, czy skrzynie, dają możliwość hodowli egzotycznych roślin, obcych naszej szerokości geograficznej, które nie przetrwałyby całorocznej uprawy w gruncie. W okresie zimowym pojemnik z rośliną można po prostu przenieść do ogrzewanego pomieszczenia, gdzie poczeka on na powrót wysokich temperatur. Dzięki temu możemy w naszych ogrodach cieszyć się kaktusami i sukulentami, możemy także pokusić się o uprawę cytrusów, jak drzewka pomarańczowe, czy cytrynowe, co sprawi, że nasz ogród lub taras w sezonie letnim nabierze prawdziwie tropikalnego charakteru. 

Stylowe drewniane skrzynki na kwiaty i krzewy

W wooder.com znajdą także Państwo, pozwalające na uprawę roślin pnących, donice z dołączonym trejażem, które mogą stanowić alternatywę dla klasycznych pergoli, ich zaletą w stosunku do architektury ogrodowej stale przytwierdzonej do podłoża jest mobilność, w związku z tym możemy zmieniać miejsce donicy z rośliną w zależności od pory roku. Tego typu konstrukcja doskonale nadaje się pod uprawę hortensji, czy glicynii, a także winorośli.

Donice wykonane z drewna

W wooder.com cenimy produkty naturalne, dlatego przedstawiamy Państwu ofertę donic wykonanych z drewna sosnowego. Drewniane skrzynki na kwiaty doskonale wpasują się w każdy typ ogrodu, czy tarasu, ale świetnie odnajdą się także na balkonach, a ich naturalny wygląd doda przestrzeni rustykalnego klimatu.

Drewno jako naturalny surowiec nie tylko wizualnie doskonale komponuje się z roślinami, ale także jest obojętny dla gleby, z którą jest w kontakcie. Nie musisz obawiać się zatem zanieczyszczeń szkodliwymi dla środowiska substancjami chemicznymi. Ponadto donice drewniane w przeciwieństwie do np. kamiennych są bardzo lekkie, co ułatwia przenoszenie ich z miejsca na miejsce i pozwala w dowolnej chwili zmienić ich usytuowanie w przestrzeni, jest to też ważne w kontekście roślin ciepłolubnych, które na zimę będą przenoszone do ciepłych pomieszczeń. Natomiast dobre właściwości izolacyjne drewna zapewniają glebie optymalną temperaturę, zimą zapobiegają wyziębieniu, a latem przegrzaniu.

Wszystkie donice są ustawione na legarach, dzięki czemu drewno na mniejszej powierzchni styka się z podłożem, a tym samym jest lepiej wentylowane i mniej narażone na procesy związane z korozją biologiczną.  

Dostawa donic drewnianych

Drewniane skrzynki na kwiaty wysyłane są w całości, poza donicami z dołączoną pergolą, które dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączony jest zestaw okuć i wkrętów koniecznych do złożenia produktu oraz kompletna instrukcja montażu. Każda z donic, ponadto, zawiera w zestawie wykonany z półprzepuszczalnej tkaniny worek, przeznaczony do wyścielenia wnętrza.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu