Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
 • Zmień widok:
 • prosty
 • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Domki ogrodowe i narzędziowe

Specjalnością naszej firmy w zakresie wyposażenia działek i ogrodów są wysokiej jakości domki ogrodowe drewniane. Stanowią świetny sposób na przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętów, które często wykorzystywane są przy pieleniu roślin czy innych pracach. Proponowane przez nas domki narzędziowe wykonane są z wytrzymałego drewna impregnowanego, w związku z czym wykazują dużą odporność na uszkodzenia, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym nawet upał oraz mróz). Jesteśmy świadomi, że wiele domów jest wyposażonych w kominki. Dlatego też, zapewniając kompleksowość oferty naszej firmy proponujemy domki narzędziowe z drewutnią, które zagwarantują optymalne warunki przechowywania drewna opałowego. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, proponujemy również domki z dobudowaną drewutnią, dzięki czemu można połączyć obie konstrukcje w jedną. Dzięki naszym produktom możesz w prosty sposób zapewnić sobie porządek na swojej działce i przechowywać wszystkie niezbędne sprzęty w jednym miejscu.

Domki narzędziowe

Proponowane przez nas domki ogrodowe zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić samodzielny montaż. Czytelna instrukcja obsługi oraz dołączony zestaw montażowy sprawią, że będzie to niebywale proste. Domki narzędziowe Wooder mają budowę modułową. To znaczy, że należy ze sobą połączyć gotowe elementy. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Zalecamy wylewkę betonową lub kostkę brukową.

Domek ogrodowy o zróżnicowanej powierzchni

Nasza firma posiada w ofercie domki narzędziowe w różnych wariantach. Oto przykładowe produkty:

 • Mini i Mikro to niewielkie konstrukcje przeznaczone do małych ogródków.
 • Master z drewutnią to średniej wielkości domek narzędziowy z dobudowaną wiatą na drewno dostępny w dwóch wersach kolorystycznych.
 • Maxi sprawdzi się na każdej przestrzeni i jest najbardziej optymalny pod względem powierzchni użytkowej.
 • Domki ogrodowe drewniane Combo i Jumbo cechuje duża przestrzeń i są przeznaczone do działek i ogrodów o większej powierzchni.
 • Domki drewniane z dodatkowym wyposażeniem w formie drewutni, regałów lub gontu bitumicznego.

Dostawa domków narzędziowych

Domki narzędziowe drewniane dostarczane są przez firmę kurierską. Moduły i poszczególne elementy są zapakowane na specjalnej palecie, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniem w trakcie transportu. W zależności od rodzaju domku, paleta może mieć różne wymiary. Należy jednak pamiętać, że Combo i Jumbo, ze względu na swoją wagę, wymagają samodzielnego rozładunku ze strony kupującego.

Domki narzędziowe z drewutnią i ich przeznaczenie

Oprócz standardowych domków ogrodowych, znajdziesz w tej podkategorii również domki narzędziowe z drewutnią, które są niezbędnym akcesorium do przechowywania drewna kominkowego lub opałowego. Dodatkowa funkcjonalność domków - czyli rozbudowa o moduł drewutni dzieli się na kilka rodzajów różniące się miedzy sobą konstrukcją i ilością miejsca na drewno, np.:

 • wiaty na drewno z podłogą, która chroni przed wilgotną ziemią,
 • drewutnie ogrodowe z ażurowymi ściankami, które pomogą w sezonowaniu i suszeniu drewna,
 • drewutnie podwójne, dopasowane m.in. do domku Maxi.

Konstrukcje te dostarczane są w formie modułów do samodzielnego złożenia, wraz z instrukcją i zestawem montażowym. Wszystkie domki ogrodowe, domki narzędziowe oraz domki narzędziowe z drewutnią są zaimpregnowane ciśnieniowo.

 

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu