Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Altany ogrodowe

Altana ogrodowa lub pawilon ogrodowy to niezbywalny element dla każdego miłośnika odpoczynku we własnym zielonym zaciszu. Altany drewniane z ażurowymi ścianami pozwalają nam doświadczać niemal  bezpośredniego kontaktu z przyrodą, jednocześnie – w upalne dni, dając wytchnienie od piekącego słońca, a w deszczowe – chroniąc nas zmoknięciem. Altany stają się często ogrodowym centrum rekreacji, ale także stanowią nierzadko wizualną wizytówkę ogrodu, gdyż dają niezliczone możliwości aranżacji. Dla miłośników roślin pnących  ściany lub słupy konstrukcyjne altanek mogą być doskonałym stelażem dla uprawy najróżniejszych odmian pnączy, dzięki takim rozwiązaniom budowla stanie się integralną częścią ogrodowej zieleni i wzbogaci przestrzeń całego ogrodu.

Drewniana altana służy także spotkaniom, stając się nierzadko miejscem rodzinnych przyjęć i imprez z przyjaciółmi, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o ich aranżację i nienaganną prezencję.

Oferta

Projektując nasze produkty kładziemy nacisk na połączenie funkcjonalności z estetyką, dlatego w naszej ofercie znajdziesz altany drewniane o zróżnicowanych rozmiarach, charakteryzujące się nie tylko praktycznością, ale i atrakcyjnym wyglądem będący połączeniem tradycji z nowoczesnością. Proponujemy także zadaszenia w postaci przestronnych pawilonów, umożliwiające dowolne zaaranżowanie przestrzeni znajdującej się pod nimi. Warto zwrócić uwagę również na materiał, z jakiego konstrukcje zostały wykonane.

Nasze altany i pawilony wykonujemy z drewna sosnowego poddanego procesowi impregnacji ciśnieniowej, polegającej na wtłaczaniu substancji konserwującej w strukturę drewna, dzięki czemu jest ono bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją biologiczną, co zapewnia drewnianym konstrukcjom najwyższą trwałość. Ponadto drewno wykorzystane do stworzenia produktów oferowanych przez wooder.com zostało pozyskane zgodnie ze standardami zrównoważonej gospodarki leśnej, o czym świadczy certyfikat FSC, dzięki czemu, masz pewność, że kupując u nas nie przyczyniasz się do degradacji terenów leśnych.

Pawilon ogrodowy do samodzielnego montażu

Oferowane przez wooder.com altany drewniane i drewniane pawilony ogrodowe dostarczane są w postaci „do samodzielnego montażu”. Przesyłka zawiera kompletny zestaw montażowy (niezbędne wkręty oraz łączniki) i wyczerpując instrukcję montażu, dzięki czemu złożenie altanki nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ale jest w zasięgu każdego domowego majsterkowicza. Jedyne o czym warto pomyśleć wcześniej to odpowiednie przygotowanie podłoża, dlatego zanim otrzymasz przesyłkę, zerknij na rysunek techniczny i załączoną na stronie produktu instrukcję, aby dowiedzieć się ile przestrzeni wygospodarować pod zakupioną altankę lub pawilon. Pamiętaj także, że zarówno drewniana altana jak i pawilon z naszej oferty, nie mają w zestawie pokrycia dachowego. Możesz jednak osobno dokupić gont w kolorach: czerwonym, zielonym, brązowym lub grafitowym, znajdziesz ten produkt w zakładce akcesoria.

Co ważne, od 2017 roku nie musisz martwić się o pozwolenie na budowę, a także zgłaszać zamiaru postawienia budowli, jeśli jej powierzchnia nie przekracza 25 m2 – w przypadku konstrukcji stawianych na terenie miejskim lub 35 m2 – jeśli budowla ma stanąć poza miastem.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu