Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Altany i pawilony ogrodowe

Chętnie wybieranymi elementami małej architektury są pawilony i altany ogrodowe drewniane. Pozwalają stworzyć na zielonym terenie miejsce zacienione, a jednocześnie chroniące przed ewentualnymi opadami deszczu. Świetnie nadają się również do zorganizowania strefy rekreacji. Dzięki nim możliwe jest przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Ponadto pawilony, czy też specjalne daszki ogrodowe mogą posłużyć do stworzenia wyjątkowych rabat, wymagających specjalnej ochrony przed nasłonecznieniem.

W naszej ofercie znajdują się altany drewniane w różnych rozmiarach i formach, które są nie tylko praktyczne, ale też charakteryzują się dekoracyjnym wyglądem. Proponujemy także zadaszenia w postaci pawilonów, umożliwiające dowolne zaaranżowanie przestrzeni znajdującej się pod nimi. Warto zwrócić uwagę również na materiał, z jakiego konstrukcje zostały wykonane. Drewno sosnowe to solidny, naturalny surowiec, który będzie doskonale współgrał z zielonym, roślinnym otoczeniem.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu