Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Wiaty drewniane

Wiata garażowa drewniana to prosta, funkcjonalna i zarazem bardzo stabilna konstrukcja, możliwa do zamontowania na każdym placu bez względu na rodzaj podłoża. W naszej ofercie znajdą Państwo różne warianty wiat garażowych.

Wiata garażowa drewniana 304x500 – wariant bez zadaszenia, dla tych, którzy chcą sami zdecydować jaki typ pokrycia dachowego wybrać. Na rynku dostępne jest cale mnóstwo produktów, które mogą posłużyć jako materiał do stworzenia zadaszenia, od blachy falistej po całą gamę tworzyw sztucznych o różnych właściwościach fizycznych.

Wiata garażowa drewniana 304x500 z pleksą – jest to garaż drewniany z dedykowanym zadaszeniem z płyt wykonanych z polimetakrylanu metylu, popularnie zwanego plexi. Płyty mają powierzchnię trapezoidalnie rowkowaną, umożliwiającą swobodne spływanie wody. Plexi jest materiałem bardzo wytrzymałym na zmienne warunki atmosferyczne oraz na intensywne promieniowanie UV.

Wiata drewniana przyścienna 400x300 – model wiaty stworzony z myślą o montażu przy ścianie domu lub przy wyższym ogrodzeniu murowanym. Nadaje się nie tylko jako zadaszenie dla samochodów, ale także jak pokrycie części użytkowych, przylegających do budynków, takich jak tarasy, czy werandy.

Garaż drewniany - prostota montażu

Ze względu na wyjątkową prostotę konstrukcji, każdy nawet nieprofesjonalny domowy majsterkowicz ma możliwość, aby samodzielnie zamontować drewniany carport na swojej posesji.

Lekka i nieskomplikowana struktura sprawia, że do montażu wystarczą już dwie osoby, a cały proceder obejdzie się bez udziału zaawansowanych narzędzi.

W zależności od rodzaju gruntu, na którym będzie montowana wiata, konieczny jest odpowiedni dobór kotew montażowych. Wiaty drewniane stawiane na miękkim gruncie najłatwiej mocować do podłoża za pomocą kotew wbijanych – są to metalowe szpikulce wykonane z ocynkowanego metalu, zakończone uchwytem, który ma za zadanie stabilizować nogi konstrukcji. Wiaty montowane na utwardzonym podłożu mocuje się za pomocą kotew do betonu.

Dostawa wiat drewnianych

Ze względu na stosunkowo duże gabaryty, wiaty dostarczane są na paletach, których najdłuższy bok przekracza 2,2 m, co sprawia, że kurier nie ma możliwości wyładowania przesyłki z auta za pomocą windy. Rozładunek wiaty odbywa się ręcznie, poprzez ściąganie z samochodu poszczególnych elementów produktu, część po części. Kierowca firmy kurierskiej nie ma obowiązku pomagać w rozładunku.

Drewno impregnowane ciśnieniowo

Każdy garaż drewniany dostępny na wooder.com wykonany jest z drewna sosnowego zaimpregnowanego metodą ciśnieniową. Ten sposób zabezpieczenia chroni drewno nie tylko od zewnątrz, ale wnika głęboko w jego strukturę, uniemożliwiając rozwój grzybów oraz insektów, które przyczyniaj się do zjawiska korozji biologicznej.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu