Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Oferty pracy

  • Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu projektów e-commerce.
  • Mamy wysokie oczekiwania i dajemy duże możliwości.
  • Stawiamy na rozwój zawodowy naszych pracowników.
  • Oferujemy pracę w młodym zespole wśród pasjonatów i najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

E-commerce manager

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Prowadzenie sprzedaży
  • Obsługa sklepu internetowego oraz marketplace
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w kanale online
  • Obsługa klienta

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego i komunikatywnej znajomości języka polskiego
  • Doświadczenia w prowadzaniu sprzedaży internetowej B2C
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie we współpracy z: Amazon, Ebay, Allegro
  • Znajomości Google Analytics
  • Znajomości Google Adwords (mile widziane)
  • Doświadczenia w performance marketing
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Nastawienia na cel i jego realizację
  • Samodzielności

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji swoich pomysłów

Specjalista ds. e-commerce z językiem niemieckim

Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Czynny udział w rozwijaniu sklepu internetowego
  • Obsługa Klienta
  • Sprzedaż na platformach E-bay i Amazon
  • Wsparcie w działaniach marketingowych
Szukamy osoby, którą wyróżnia:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży e-commerce
  • Pozytywne nastawienie :)
  • Nie wymagamy doświadczenia, choć jest oczywiście mile widziane.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Luźną zespołową atmosferę
  • Szkolenia z zakresu e-commerce (m.in. z współpracy z E-bay, Amazon i Allegro)
  • Dogodną lokalizację biura
  • Rozwojową pracę w ciekawej branży
  • Kawę, herbatę i od czasu do czasu pyszne obiady gotowane przez szefa ;)

Formularz rekrutacyjny

* - pola wymagane

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Zamknij
Darmowa dostawa Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu