Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Drewutnia

Drewniana architektura ogrodowa, to różnorodne konstrukcje, które pełnią funkcje ozdobne lub praktyczne, dobrym przykładem takiego elementu jest tutaj drewutnia. W tej kategorii znajdują się wiaty na drewno, dzięki którym możliwe jest składowanie i przechowywanie drewna opałowego czy kominkowego. Oferujemy szeroki wybór drewutni, wśród których każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie.

Pomimo wielu wariantów, jest kilka cech, które łączą wspomniane drewutnie:

  •  estetyka wykonania i dbałość o szczegóły wykończenia, dzięki czemu drewutnie dobrze się prezentują
  • samodzielny montaż: elementy konstrukcji zostają dostarczone wraz z zestawem montażowym i instrukcją
  • wykonanie z wysokiej jakości impregnowanego drewna sosnowego lub świerkowego

 

Drewutnia ogrodowa – wyznacz miejsce do sezonowania drewna

Drewutnia to nieodzowne wyposażenie każdego posiadacza kominka. Pozwala na łatwe zmagazynowanie drewna opałowego i jego właściwe sezonowanie. W zależności od modelu, posiadają one różne funkcjonalne atrybuty: zadaszenie pozwala ochronić przechowywany materiał  przed czynnikami atmosferycznymi; podłoga oraz ażurowe ściany ułatwiają suszenie; otwarte formy umożliwiają łatwy dostęp do drewna i komfortowe użytkowanie.

Wiata na drewno – dostępne warianty

Wśród wielu modeli, warto zwrócić uwagę na następujące warianty:

  • wiata na drewno bez podłogi: dostępna w trzech wariantach powierzchni przechowywania, ze ścianami pełnymi lub ażurowymi. Jest to forma zadaszenia, którą najlepiej ustawić na podłożu uniemożliwiającym wnikanie wilgoci od spodu.
  • drewutnie z podłogą: w różnych formach i wielkościach. Do wyboru ścianki zabudowane lub w formie kratki. Mogą być użyte jako konstrukcje wolno-stojące lub przylegające do domków lub ogrodzeń.
  • duże wiaty na drewno: doskonałe dla osób, które potrzebują sporo miejsca na drewno opałowe. Mocne, solidne i pojemne konstrukcje.
  • drewutnia do domku MAXI : produkt dedykowany do domku narzędziowego, dopasowany wymiarami, stanowiący jego dodatkowe wyposażenie.

Każda drewutnia dostępna w ofercie Wooder to gwarancja jakości wykonania. Są one wykonane z certyfikowanego drewna, odpornego na czynniki biologiczne oraz wytrzymałego na napór składowanego drewna bez uszczerbku dla konstrukcji. Nasze wiaty na drewno pozwolą zagospodarować drewno do kominka jednocześnie stanowiąc estetyczny element architektury ogrodu, a poprzez naturalne materiały użyte do wykonania doskonale komponując się z zielenią ogrodu. 

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu