Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
 • Zmień widok:
 • prosty
 • szczegółowy

Zakres cen

PLN
PLN

Promocja

Szukaj po nazwie

Drewutnia

Drewutnia to nieodzowne wyposażenie każdego posiadacza kominka. Pozwala na łatwe zmagazynowanie drewna opałowego i jego właściwe sezonowanie. Dzięki dachowi drewutnie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, podłoga oraz ażurowe ściany ułatwiają jego suszenie. Proste kształty umożliwiają łatwą ocenę ilości składowanego drewna. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka modeli drewutni wolno-stojących oraz kilka modeli zintegrowanych razem z domkami narzędziowymi rozszerzające standardowe możliwości domków ogrodowych. 

Główny podział wiat na drewno przedstawia się następująco: 

 1. Drewutnia wolno-stojąca:
  • drewutnie z podłogą
  • drewutnie o ścianach pełnych
  • drewutnie o ścianach ażurowych
  • drewutnie jednokomorowe
  • drewutnie wielokomorowe - rozszerzone
 2. Domek narzędziowy z drewutnią

Wiata na drewno

Obojętnie czy wybierzecie Państwo wiatę na drewno jako element wolno stojąc lub też zintegrowany z domkiem ogrodowym; macie pewność,  że zakupiona drewutnia w firmy Wooder to gwarancja doskonałej impregnacji ciśnieniowej i jakości wykonania. Staramy się aby produkowane przez nas drewutnie były wykonane z certyfikowanego drewna, odpornego na warunki atmosferyczne oraz potrafiącego wytrzymać napór składowanego drewna bez uszczerbku dla konstrukcji. Nasze wiaty na drewno pozwolą zagospodarować drewno do kominka jednocześnie stanowiąc estetyczny element architektury ogrodu, a poprzez naturalne materiały użyte do wykonania doskonale komponując się z zielenią ogrodu. 

Pokaż więcejPokaż mniej
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Darmowy TransportZamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu