Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Pergole drewniane

Chyba każdy z nas miał kiedyś okazję widzieć lub być w ogrodzie, w którym można było zobaczyć niezwykle atrakcyjne ściany oraz bramy porośnięte pięknymi, kolorowymi kwiatami. Być może wydaje Ci się, że jest to trudny do uzyskania efekt, jednak nic bardziej mylnego! Wystarczy, że zaopatrzysz się w naszym sklepie w pergole drewniane, a w niedługim czasie Twoja dekoracja ogrodu będzie gotowa.

Rośliny pnące w ogrodzie

Rośliny pnące to doskonałe urozmaicenie ogrodowej przestrzeni. Ich połączenie z elementami drewnianej architektury ogrodowej pozwala na tworzenie niezwykłych aranżacji kwiatowych, dla których ograniczenie stanowi tylko wyobraźnia twórcy. Jednym z najciekawszych sposobów na pnącza w ogrodzie jest hodowla wykorzystująca pergole ogrodowe drewniane. Konstrukcje te świetnie sprawdzą się jako podpora do uprawy rozmaitych roślin pnących, zarówno winorośli, roślin strączkowych, jak również innych pnączy kwiatów ozdobnych, takich jak róża, czy wiciokrzew. Ich wybór zależy wyłącznie od Twoich upodobań.

Dostawa kurierem i szybki montaż

Aby zoptymalizować rozmiary i koszty przesyłki, pergole ogrodowe drewniane dostępne na wooder.com wysyłane są w częściach do samodzielnego montażu. Nie musisz się jednak obawiać, że twoje zdolności manualne nie wystarczą do samodzielnego poskładania konstrukcji w całość, gdyż do każdej pergoli dołączana jest wyczerpująca instrukcja montażu oraz wszystkie konieczne okucia i wkręty, więc musisz jedynie przygotować podstawowe narzędzie, takie jak poziomica i wkrętarka i postępować krok po kroku wg instrukcji.

Pergole ogrodowe z drewna sosnowego

Wykonane z drewna sosnowego pergole proste i półokrągłe świetnie nadają się do tworzenia ochrony przed wiatrem, nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a także spojrzeniami przechodniów. Wykorzystanie jako budulca drewna sprawia, że konstrukcja doskonale wkomponowuje się w naturalną przestrzeń ogrodu i tworzy organiczną całość z roślinami pnącymi. Oczywiście drewno, w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, jest materiałem, który podlega biodegradacji, jednak nie musisz się martwić, że taka pergola nie przetrwa zbyt długo, gdyż aby zapobiec procesom korozji biologicznej drewno poddajemy wysoce skutecznemu procesowi impregnacji ciśnieniowej, która chroni surowiec nie tylko powierzchniowo (przed promieniami UV i wpływem wilgoci), ale sprawia, że impregnat wnika głęboko w jego strukturę powstrzymując nawet rozwój larw insektów.

Pergole drewniane - szeroki wybór

Na wooder.com oferujemy wiele modeli pergoli. Znajdziesz tutaj klasyczne konstrukcje z półokrągłym zwieńczeniem i ażurowymi bokami, pozwalające stworzyć rodzaj łukowego portalu, co doskonale sprawdza się przy ozdabianiu ogrodowych alejek. Oferujemy także - coraz bardziej modne - pergole proste, zarówno przejściowe, jak i jednorzędowe, które doskonale sprawdzają się do tworzenia parawanu dla tarasu lub wydzielenia osobnej intymnej części ogrodu. Pergole jednorzędowe warto aranżować z użyciem dostępnych w naszym sklepie kratek drewnianych.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu