Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Sklep i zespół Wooder.com

Wooder.com to sklep internetowy z drewnianymi artykułami do domu i ogrodu. Jako zwolennicy naturalnych aranżacji w przestrzeni postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek nową jakość zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i o obsługę Klienta. Od początku naszej działalności konsekwentnie realizujemy te cele, dzięki czemu zaufało nam już tysiące Klientów oraz zyskaliśmy grono sympatyków, którzy chętnie dokonują ponownych zakupów.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat produktów dostępnych w sklepie. Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Aby ułatwić kontakt, uruchomiliśmy różne kanały komunikacyjne: infolinia, e-mail, formularz kontaktowy

Sklep i zespół Wooder.com
Idea i cel

Idea i cel

Drewno jest wyjątkowym surowcem, w którym drzemie naturalne piękno. Cechuje je ponadczasowość. Jest prawdziwą inspiracją do tworzenia prostych, ale efektownych wyrobów łączących w sobie funkcjonalność z walorami dekoracyjnymi. Chcąc wykorzystać jego potencjał, od lat zajmujemy się produkcją elementów i akcesoriów drewnianych.

Naszą marką chcemy promować ekologię i naturalność w ogrodzie oraz w domu.

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście: Każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę jednego z naszych specjalistów. Wysłuchamy i doradzimy, które z naszych produktów spełnią Twoje oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do potrzeb.

Polityka prokliencka: Klient jest dla nas najważniejszy. Zależy nam na całkowitej satysfakcji zarówno z zakupionego produktu, jak i z obsługi. Oprócz tego każdy może liczyć na rzetelnie i sprawnie przeprowadzone procesy reklamacyjne.

Bogaty wybór: w naszym sklepie dostępnych jest prawie 200 drewnianych produktów. Duży wybór wymiarów, wzorów i kolorów gwarantuje, że każdy znajdzie to, czego szuka.

Wysoka jakość i estetyka wykonania: do naszych klientów trafiają produkty wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Oferowane przez nas towary cechują się doskonałą trwałością, wytrzymałością i dbałością nawet o najmniejszy detal.

Certyfikowane drewno: nasze produkty są wytwarzane z drewna polskiego pochodzącego wyłącznie z lasów działających zgodnie z zasadami „Dobrej Gospodarki Leśnej”, posiadają certyfikat Forest Stewardship Council.

Szybka dostawa: Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla naszych Klientów jest szybka i sprawna dostawa. Cały asortyment w sklepu jest dostępny od ręki, 99% zamówień wysyłamy do 48 godzin.

Atrakcyjne ceny i promocje: Wooder.com to przyjazna polityka cenowa i atrakcyjne promocje.

Co nas wyróżnia

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu