Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Rejestracja konta

Znam postanowienia Regulaminu i w pełni je akceptuję. *
* - pola wymagane
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie rejestracji konta.

Co zyskujesz?

Posiadając konto zyskujesz m.in.:

 • Usprawniony proces składania zamówień
 • Czytelny wgląd w historię zamówień
 • Możliwość zmian preferencji związanych z newsletterem

Załóż konto w 3 prostych krokach:

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 2. Odbierz wiadomość wysłaną na podany adres e-mail.
 3. Zaloguj się do swojego konta.

Uwaga: Upewnij się, że otrzymana wiadomość nie znajduje się w folderze "Spam".

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
 1. Kto jest odpowiedzialny za przetwarzanie Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie YardLand spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (53-656 Wrocław), przy ul. Rysiej 1/1, telefon: 71-374-16-88, e-mail: shop@wooder.com (dalej: my).
 1. Z kim możesz się kontaktować w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych?
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możesz się  kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych: listownie ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych Osobowych”, za pośrednictwem e-mail: iodo@wooder.com
 1. W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane osobowe?
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu:
 • wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną polegających na prowadzeniu konta, a także korzystania przez Ciebie z wszelkich jego funkcjonalności, umożliwienia dokonania zakupów z wykorzystaniem konta oraz obsługi tych transakcji, rozwiązywania problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem konta, obsługi zgłoszeń jakie do nas kierujesz w związku z korzystaniem z konta, a także kontaktowania się z Toba w sprawach związanych ze świadczeniem usług – w tym zakresie podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest wykonanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną,
 • zapewnienia bezpieczeństwa usług, które świadczymy drogą elektroniczną, w tym przeciwdziałania nadużyciom i oszustwom, prowadzenia badań i analiz pod kątem funkcjonalności Sklepu Internetowego, korzystania z uprawnień związanych z administrowaniem kontem, marketingu bezpośredniego produktów i usług, obsługi Twoich zapytań jeżeli nie są one związane wprost z wykonaniem umowy, organizacji promocji i akcji lojalnościowych, w których możesz wziąć udział, prowadzenia postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych, przechowywania danych w celach archiwizacyjnych, możliwości wykazania przez nas, że Twoje dane przetwarzamy zgodnie z przepisami prawa – podstawą przetwarzania jest nasz prawnie uzasadniony interes.
 1. Komu przekazujemy Twoje dane osobowe?
Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym je w naszym imieniu uczestniczącym w wykonywaniu przez nas czynności, które dostarczają oraz serwisują nam narzędzia IT niezbędne do prowadzenia Sklepu Internetowego, podmiotom świadczącym usługi księgowe oraz prawne agencjom PR oraz marketingowym,
 1. Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane osobowe?
   Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres niezbędny do świadczenia usługi,     maksymalnie jednak do upływu terminu przedawnienia roszczeń.  
 1. Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych?
W każdej chwili, masz prawo dostępu do swoich danych. Ponadto, możesz żądać  sprostowania, usunięcia, a także ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.
 1. Kiedy możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych?
W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
Dodatkowo, w przypadku gdy Twoje dane będziemy przetwarzać na potrzeby marketingu bezpośredniego, również masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec takiego przetwarzania, w tym profilowania jeżeli jest ono związane z takim marketingiem bezpośrednim.
 1. Czy podanie przez Ciebie danych jest obowiązkowe?
Podanie przez Ciebie danych osobowych w formularzu rejestracji konta jest dobrowolne,  aczkolwiek niezbędne do założenia konta i świadczenia na Twoją rzecz usług drogą elektroniczną.
 1. Czy decyzje względem Ciebie są podejmowane w sposób zautomatyzowany?
Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany - będziemy wykorzystywać profilowanie do oceny niektórych informacji o Tobie, w tym do analizy lub prognozy Twoich preferencji, jednak nie będzie to wobec Ciebie wywoływało żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie będzie wpływać na Twoją sytuację.

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu