Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Płoty drewniane, sztachetowe

Aby odpowiednio zabezpieczyć hodowane rośliny, dobrze jest wyznaczyć przestrzeń na ogród kwiatowy czy warzywny i otoczyć ją niewielką palisadą. Doskonale posłużą do tego drewniane płoty sztachetowe, które prezentujemy w naszej ofercie. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się również jako ogrodzenie dla ogródka działkowego.

Sztachety zostały zaimpregnowane ciśnieniowo, aby jeszcze skuteczniej opierać się niekorzystnym warunkom atmosferycznym, zapobiegać wsiąkaniu wilgoci i działaniu pleśni i grzybów. Stabilna konstrukcja sprawia, że tego typu płot będzie solidnym zabezpieczeniem grządek, nie przewróci go wiatr ani nie sforsują żadni nieproszeni goście. Organiczny wygląd i widoczna struktura naturalnego drewna sprawiają, że ogrodzenie doskonale wkomponowuje się w krajobraz ogrodu, zapewniając swojski i przyjemny dla oka wygląd.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Zabawki10Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu