Drewniane artykuły do domu i ogrodu.
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy

Piaskownice drewniane

Jak zapewnić dziecku rozrywkę w przydomowym ogrodzie? Czasami najprostsze rozwiązania dają najlepsze rezultaty. Dlatego właśnie piaskownice dla dzieci są takie popularne. Spełniają one wszystkie najważniejsze kryteria: zarówno dla rodzica, jak i dla malucha. Dla opiekunów istotne jest bezpieczeństwo i możliwość obserwowania zabawy syna lub córki. Dla dzieciaków zaś liczy się przede wszystkim atrakcyjność i różnorodność. Zabawa piaskiem to także okazja do rozwoju zdolności manualnych, rozwijania wyobraźni i relacji z rówieśnikami np. podczas budowania zamku, czy konieczności dzielenia się foremkami czy łopatką. Podczas przebywania na świeżym powietrzu nabywa się również odporności, dlatego ogródek powinien być miejscem przyjaznym również dla najmłodszych.

Jaka piaskownica do ogrodu?

Piaskownice drewniane są najlepsze do ogrodu ze względu na swój naturalny charakter. Ładnie współgrają z zielenią a impregnaty, którymi zostały zaimpregnowane są bezpieczne dla środowiska. Wyglądają dużo lepiej niż plastikowe odpowiedniki, które są nieekologiczne i zazwyczaj mało estetyczne. W ofercie Wooder znajduje się model piaskownicy z pokrywąosłona jest również wykonana z drewna i chroni piasek przed zabrudzeniem gdy nie jest wykorzystywana. W trakcie zabawy zaś pokrywa składa się w wygodne ławeczki na przeciwległych krawędziach. To bardzo praktyczna i doskonale przemyślana część piaskownicy. Oczywiście posiadamy również tradycyjne, drewniane piaskownice bez dodatków.

Piaskownice dla dzieci – do samodzielnego montażu

Proponowane przez nas modele są przeznaczone do użytku prywatnego: w przydomowych ogrodach, lub na ogródkach działkowych. Dostarczone elementy drewniane stanowiące konstrukcję piaskownicy należy ze sobą połączyć na podstawie instrukcji montażu i postawić na utwardzonym i wypoziomowanym podłożu. Zastosowana w procesie produkcji impregnacja ciśnieniowa chroni drewno, ale pielęgnację i konserwację należy systematycznie powtarzać.

Piaskownice drewniane to niezbędny element ogrodu, w którym przebywają dzieci. Zabawa w piasku to ogromna frajda dla starszych i młodszych, a dodatkowe rekwizyty mogą pomóc wcielić się w rolę małego ogrodnika.

Pokaż więcejPokaż mniej

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu