Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Dane kontaktowe i dane firmy

WOODER
Stelmet S.A.

ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
tel. 68 324 86 90 (Pon. - Pt. w godz. 7.30 - 15:30)
e-mail shop@wooder.com

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
iodo@wooder.com

NIP: 973-06-79-032
Regon: 971290109
KRS: 0000572298
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
Kapitał zakładowy w wysokości 29 364 215,00 PLN

Formularz kontaktowy


* - pola wymagane
Komunikat
INFORMACJA O PRZETWARZANIU TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
  1. Kto jest odpowiedzialny za przetwarzanie Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Stelmet S.A. z siedzibą w Zielonej Górze (65-127 Zielona Góra), przy ul. Gorzowskiej 20, telefon: 68 324 86 90 , e-mail: shop@wooder.com (dalej: my).
  1. Z kim możesz się kontaktować w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych?
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możesz się  kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych: listownie ul.Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych Osobowych - wooder”, za pośrednictwem e-mail: iodo@wooder.com
  1. W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane osobowe?
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego, a  możliwości wykazania przez nas, że Twoje dane przetwarzamy zgodnie z przepisami prawa – w tym zakresie podstawą przetwarzania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes.
  1. Komu przekazujemy Twoje dane osobowe?
Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom je przetwarzającym w naszym imieniu uczestniczącym w wykonywaniu przez nas czynności tj. podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzie teleinformatyczne (IT), z których korzystamy oraz agencjom PR i marketingowym.
  1. Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane osobowe?
   Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres niezbędny do świadczenia usługi, maksymalnie jednak do upływu terminu przedawnienia roszczeń związanych z udzielonym zapytaniem.
  1. Jakie masz prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych?
Masz prawo dostępu do swoich danych w każdej chwili. Ponadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia, a także ograniczenia przetwarzania danych osobowych.
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.
  1. Kiedy możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych?
W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych – z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
Dodatkowo, w przypadku gdy Twoje dane będziemy przetwarzać na potrzeby marketingu bezpośredniego, również masz prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec takiego przetwarzania, w tym profilowania jeżeli jest ono związane z takim marketingiem bezpośrednim.
  1. Czy podanie przez Ciebie danych jest obowiązkowe?
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego oraz do udzielenia odpowiedzi na zadane przez pytanie.
  1. Czy decyzje dotyczące Ciebie są podejmowane w sposób zautomatyzowany?
Decyzje podejmowane na podstawie Twoich danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, nie będziemy również wykorzystywać ich do profilowania.

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu