Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Domki ogrodowe, narzędziowe i drewutnie

Specjalnością naszej firmy w zakresie wyposażenia działek są wysokiej jakości ogrodowe domki, narzędziowe. Stanowią świetny sposób na przechowywanie wszelkiego rodzaju sprzętów, które często wykorzystywane są przy pieleniu roślin czy innych pracach. Proponowane przez nas konstrukcje wykonane są z wytrzymałego drewna impregnowanego, w związku z czym wykazują dużą odporność na uszkodzenia, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym nawet upał oraz mróz). Jesteśmy świadomi, że wiele domów jest wyposażonych w kominki. Dlatego też, zapewniając kompleksowość oferty naszej firmy proponujemy wytrzymałe drewutnie, które zagwarantują optymalne warunki przechowywania drewna opałowego. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, proponujemy również drewniane domki narzędziowe z dobudowaną drewutnią, dzięki czemu można połączyć obie konstrukcje w jedną. Dzięki naszym produktom możesz w prosty sposób zapewnić sobie porządek na swojej działce i przechowywać wszystkie niezbędne sprzęty w jednym miejscu.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Darmowa dostawa Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu