Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Drewniany domek narzędziowy Premium – All Inclusive w ogrodzie

Drewniany domek narzędziowy Premium – All Inclusive w ogrodzie

Bogata i różnorodna oferta domków narzędziowych sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny model. Materiał wykonania, powierzchnia, zabezpieczenie– wariantów jest nieskończenie wiele, ale żaden z nich nie jest idealny. Można oczywiście zdecydować się na ofertę indywidualną, ale wtedy w grę wchodzą wyższe koszty i długi czas oczekiwania. Klienci napotykają na jeszcze jeden poważny problem – modułowe domki ogrodowe zazwyczaj sprzedawane są w wersji „podstawowej”. Za dodatki należy dodatkowo zapłacić, lub wykombinować je sobie we własnym zakresie. Takim konstrukcjom brakuje zazwyczaj podłogi, wyposażenia wewnętrznego i odpowiednio zabezpieczonego dachu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, chcąc odpowiedzieć na potrzeby związane z doposażeniem domków narzędziowych i „uzbrojeniem” ich w niezbędne dla większości ogrodników dodatki, stworzono domek narzędziowy Premiumwersję dla wymagających zawierającą podłogę, wzmocnienie dachu w postaci gontu bitumicznego, regały wewnętrzne i drewutnię.

Produkt ten posiada oczywiście wszystkie zalety podstawowej wersji domku, takie jak modułowa budowa, prosty montaż, atrakcyjna cena i impregnacja, ale wyróżniają go właśnie wspomniane dodatki, które zostaną szerzej opisane poniżej.

Domek ogrodowy w wersji Premium

Podstawa jest najważniejsza: konstrukcja domku narzędziowego Premium

Podłoga, dach i cztery ściany – taka powinna być podstawa każdego domu (nie tylko ogrodowego). Nie dla każdego jednak jest to oczywiste, bowiem w wielu ofertach sprzedaży domku narzędziowego brakuje podłogi. Domek Premium posiada podłogę złożoną z grubych desek podłogowych (1,6 cm) i legarów. Optymalna grubość deski wypełniającej ściany i dach (1,4 cm) sprawia, że domek jest solidny. Cała konstrukcja jest na tyle ciężka, że nie trzeba jej dodatkowo montować do podłoża. Wystarczy postawić ją na równym, utwardzonym (wylewka betonowa lub kostka brukowa) podłożu. Powierzchnia wewnątrz domku sprawdzi się zarówno w mniejszych ogrodach, jak i na większych działkach – 5m2 z pewnością wystarczy do przechowywania wszystkich narzędzi i akcesoriów ogrodniczych. Co ważne, domek posiada niezwykle funkcjonalne, dwuskrzydłowe drzwi, które ułatwią wnoszenie i wynoszenie rzeczy o większych gabarytach.

Liczy się wnętrze: regały i półki w domku ogrodowym Premium

Po zakupie domku narzędziowego do ogrodu, wiele osób rozpoczyna poszukiwanie regałów lub półek, aby zorganizować jego przestrzeń. Może się to wiązać z problemem czasochłonnego dopasowania, koniecznością zrobienia „pod wymiar” i dodatkowymi kosztami. Domek narzędziowy Premium posiada łatwe w montażu, praktyczne regały, które nie zajmują dużo przestrzeni, a pomagają w utrzymaniu porządku. Do bocznej ściany bez okna montuje się dwa wysokie regały z czterema półkami, a do przeciwległej ściany z oknem, jeden wysoki regał i stolik roboczy pod okno. Półki na regałach montowane są na różnych poziomach, co umożliwia segregację narzędzi pod kątem gabarytów. Wszystko to wykonane z tego samego, impregnowanego drewna sosnowego co domek oraz spójne kolorystycznie.

Wnętrze w domku Premium

Zabezpieczenie dachu: gont bitumiczny

Dach drewnianego domku ogrodowego powinien być odpowiednio zabezpieczony przed opadami. Dlatego też zdecydowaliśmy się zastąpić zwykłą papę, materiałem dużo bardziej trwałym i wytrzymałym – gontem bitumicznym. Jest to najlepszy, a jednocześnie niebywale prosty sposób na pokrywanie dachów w konstrukcjach drewnianej architektury ogrodowej. Lekki materiał nie obciąża dachu, a wytworzona warstwa hydroizolacyjna skutecznie chroni przed opadami, zapewniając szczelność. Sporą zaletą gontu jest jego atrakcyjny wygląd. Do wyboru są cztery kolory (grafitowy, brązowy, czerwony lub zielony), dzięki którym dopasujesz wygląd domku Premium do krajobrazu w swoim ogrodzie.

Na dodatek: drewutnia

Domek narzędziowy Premium został dodatkowo wyposażony w funkcjonalną, dopasowaną wymiarowo wiatę na drewno. Montuje się ją na zewnątrz, wzdłuż bocznej ścianki, po dowolnej stronie. Drewutnia to niezbędny dodatek dla właścicieli kominków. Pozwala na magazynowanie i sezonowanie drewna opałowego. Boczne, ażurowe ścianki i szczelny, wzmocniony gontem bitumicznym dach ułatwiają suszenie materiału na opał. Może pomieścić aż 1,63m3 drewna, przy czym nie zajmuje dużo miejsca, bowiem przylega bezpośrednio do ściany domku. Schowek na drewno to wyjątkowo przydatne akcesorium, które rzadko można zakupić w komplecie z domkiem.

Osoby, które nie potrzebują drewutni zapraszamy do zakupu domku narzędziowego Maxi Plus – jest to opcja niemal identyczna, ale nie zawierająca w zestawie wiaty na drewno.

Drewutnia

Domek ogrodowy Premium – wszystko w jednym

Kupując drewniany domek narzędziowy Premium marki Wooder, nie musisz tracić czasu na poszukiwanie odpowiednio dopasowanych dodatków – wszystko co niezbędne dostaniesz od nas w jednej przesyłce. To świetne rozwiązanie dla osób, które doceniają połączenie wysokiej jakości, komfortu i oszczędności.

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu