Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Podesty tarasowe

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów rewelacyjne rozwiązanie. W naszym asortymencie dostępne są podesty drewniane na balkon, taras lub do ogrodu. Pozwalają one stworzyć praktyczną, estetyczną i wytrzymałą posadzkę. Oferujemy podest drewniany tarasowy o powierzchni jednostronnie lub dwustronnie ryflowanej.

Podesty mają postać kwadratów, które można ze sobą zestawiać, osiągając prosty, a zarazem ciekawy wygląd. Powstająca w ten sposób podłoga na balkon lub na taras odznacza się solidnością. Jest to w dużej mierze zasługa impregnacji ciśnieniowej, która zabezpiecza naturalny surowiec przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Taki sposób konserwacji sprawia, że materiał nie jest podatny na deformacje bądź wnikanie pleśni. Dostępne w naszej ofercie produkty występują w kilku różnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarowych.

Pokaż więcejPokaż mniej
  • Zmień widok:
  • prosty
  • szczegółowy
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z naszego Poradnika, znajdziesz tam wiele bardzo przydatnych informacji na temat ogrodu i samych produktów!

Dane adresowe

YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu