Drewniane artykuły do domu i ogrodu.

Nowości w sklepie Wooder!

Nowości w sklepie Wooder!

Zima w pełni, mrozy mają dopiero nadejść, ale ekipa Wooder pracuje w pocie czoła, aby przygotować się na nadchodzący sezon. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, postanowiliśmy odświeżyć nieco ofertę i zaproponować Wam nowe produkty, o które tak często pytaliście się w zeszłym roku. Na szczęście udało nam się zdążyć i już teraz możecie zapoznać się z nowościami.

Wszystko oczywiście pozostaje w tematyce ogrodów, działek i tarasów. Nie zmienia się również wysoka jakość produktów oraz ich atrakcyjna cena. Jednak nie ograniczamy się już jedynie do drewna, ale oferujemy również akcesoria wykończeniowe i montażowe do drewnianych płotów, altan lub domków. Zapraszamy zatem do zapoznania się z  nowościami!

Płoty lamelowe – jeszcze większy wybór

Płoty lamelowe to zdecydowanie hit wśród naszych Klientów. Są to najbardziej popularne i najchętniej wybierane panele ogrodzeniowe. Dlatego wciąż rozwijamy ofertę w tej kategorii. Oprócz pełnego wachlarza rozmiarów, które były dostępne już w zeszłym roku, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Klientom i zaproponować również inne kolory i formy. Od teraz dostępne są płoty brązowe – barwa ta jest efektem impregnacji ciśnieniowej, do której dodawany jest barwnik. Z pewnością spodobają się osobom, które lubią wyraziste odcienie. Kolor brązowy nie wpływa jednak na naturalny wygląd, bowiem struktura drewna jest wciąż widoczna. Oprócz nowego koloru, w ofercie pojawiły się także nowe kształty: płoty w formie łuku – stworzone z nich ogrodzenia fantastycznie prezentują się w ogrodzie.

Domki ogrodowe i dodatki

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych Klientów jest odpowiednie dopasowanie wielkości domku narzędziowego do przestrzeni. Nowością w ofercie jest domek COMBO – ma on optymalny, pośredni wymiar między najchętniej wybieranymi domkami: MAXI i JUMBO. Jednocześnie forma domku pozostała niezmieniona wraz ze wszystkimi, najistotniejszymi cechami i zaletami.

Nowej wersji kolorystycznej doczekał się nasz największy domek ogrodowy – JUMBO. Teraz jest on dostępny w naturalnym sosnowym, lekko zielonkawym kolorze.

Przygotowaliśmy także niespodziankę dla obecnych właścicieli lub przyszłych nabywców domków MAXI: w ofercie ukazały się idealnie dopasowane regały wewnętrzne i zewnętrzna wiata na drewno. Z pewnością pomogą one w utrzymaniu porządku i organizacji przestrzeni. To jeszcze nie wszystko… specjalnie na waszą prośbę wprowadzony został gont bitumiczny do pokrycia dachu – i to aż w czterech wariantach kolorów. Znajdzie on zastosowanie nie tylko w domkach narzędziowych, ale również w altanach, pawilonach, domkach dla dzieci i drewutniach.

Akcesoria – kupuj wszystko w jednym miejscu!

Postanowiliśmy również ułatwić zadanie tym, którzy planują budowę ogrodzenia i chcieliby dokonać zakupów płotów i akcesoriów w jednym miejscu. Teraz dostępne są nie tylko drewniane słupki, ale również stalowe kotwy i okucia. Są one dopasowane do naszych produktów.

I jeszcze coś…

A na deser coś dla dzieci i coś dla roślin. Po pierwsze fantastyczna huśtawka ogrodowa z drabinką – frajda dla większych i mniejszych dzieciaków i urozmaicenie przydomowego placu zabaw. Po drugie skrzynki ogrodowe do uprawy warzyw i ziół, które można wykorzystać również na tarasie i na balkonie – dzięki nim będzie mógł cieszyć się świeżością ulubionych nowalijek, mięty czy bazylii.

Dane adresowe

Stelmet S.A.
ul. Gorzowska 20, 65-127 Zielona Góra
Komunikat

Na podany adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook
WOODER nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu